Profesjonalny parking Balice

Jeżeli wybieramy się w wyjazd z lotniska Balice, musimy zdecydować, w jaki sposób dostaniemy się na czas do lotniska. Bez wątpienia możemy wybrać środki komunikacji miejskiej, jak także taksówkę, ale nie są to zbyt komfortowe sposoby, co więcej taksówka jest rozstrzygnięciem dość drogim. Nie jest zatem zaskoczeniem, że najczęściej wybieramy własny samochód, co jest wyjściem wygodnym, jak też tanim.

Tym bardziej że w pobliżu lotniska Balice działa profesjonalny prywatny parking, który oferuje szereg usług związanych z zapewnieniem klientom bezpiecznego oraz komfortowego miejsca postojowego dla ich auta. Jeżeli zatem zdecydowaliśmy, że do lotniska dojeżdżamy własnym autem, warto je zostawić na znajdującym się w pobliżu parkingu, który oferuje szeroki zakres usług dla swoich klientów.
Parking Balice – dlaczego warto zarezerwować miejsce?
Przede wszystkim należy zaznaczyć, że parking Balice lotnisko jest całkowicie przygotowany, a więc posiada nie tylko utwardzoną nawierzchnię, niemniej jednak także system zabezpieczeń, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa pojazdom pozostawionym na terenie parkingu. Głównie 24h na dobę na parkingu pracują ochroniarze z fachowej firmy ochroniarskiej. Parking jest więc całodobowo strzeżony, jak również monitorowany wizyjnie. Co więcej cały teren jest ogrodzony oraz zabezpieczony szlabanami. Na terenie parkingu przez całą dobę do dyspozycji klientów jest fachowa obsługa, która udziela wsparcia w każdej sprawie, również w kwestiach dotyczących samochodu. W przypadku niesprawności technicznej auta możemy zwrócić się do obsługi, a uzyskamy fachową pomoc, przykładowo gdy akumulator w samochodzie jest rozładowany. Dodatkowo, parking lotnisko Balice daje swoim klientom możliwość rezerwowania miejsc postojowych z dużym wyprzedzeniem za pomocą strony internetowej albo też telefonicznie. Za usługę można zapłacić na miejscu gotówką, kartą płatniczą lub przy wcześniejszej rezerwacji przelewem. A dodatkowo, parking znajduje się w niewielkiej odległości od lotniska, a całodobowo przygotowywane są transfery do lotniska i z lotniska. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że parking Balice cieszy się dużą popularnością pasażerów, którzy korzystają z lotniska.

Sprawdź również informacje na stronie: parking Balice lotnisko.