Zabiegi medycyny estetycznej – co oferują salony urody?

Coraz więcej pań, jak również panów, decyduje się na profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które wykonywane są w salonach kosmetycznych. Rozwój technologii pozwala na wykonywanie kuracji a także zabiegów na bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa, które odróżniają się wysoką skutecznością. Nie jest więc zaskoczeniem, że coraz więcej osób decyduje się zadbać o zdrowie i urodę udając się do specjalistycznych salonów kosmetycznych, w których pracują lekarze fachowcy, lekarze medycyny estetycznej, dermatolodzy, kosmetolodzy, jak także kosmetyczki.

Co za tymi, są to placówki przystosowane do oferowania swoim klientom usług profesjonalnych, na najwyższym poziomie jakości oraz bezpieczeństwa.
Zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych – co możemy wybrać?
Wybór jest de facto znaczny, są to kuracje oraz zabiegi przeznaczone na ciało a także twarz. Spora część dotyczy zabiegów przeciwstarzeniowych, niemniej jednak są także zabiegi, które pozwalają zredukować blizny a także przebarwienia na skórze. W przypadku takiej dziedzinie niedoskonałości skóry bardzo dobrze kontroluje się laser frakcyjny, który stanowi bezinwazyjną technologię odznaczającą się wysoką skutecznością. Powinno się jednak pamiętać, że zazwyczaj zabiegi muszą być powtarzane aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu estetycznego. W salonach urody projektuje się także zabiegi, które prowadzą do zniwelowania cellulitu, jego również zredukowania tkanki tłuszczowej nagromadzonej w określonych obszarach ciała, na przykład na brzuchu czy udach. Dużym zainteresowaniem cieszy się mezoterapia igłowa. Jest to zabieg polegający na wstrzyknięciu za pomocą mikroskopijnej igły koktajlu zawierającego cenne dla skóry witaminy, substancje odżywcze a także minerały. Należycie przygotowany preparat jest podawany w postaci mikronakłuć, które mogą być realizowane na różnych obszarach ciała. Wykorzystuje się tę metodę zarówno na twarzy, szyi, udach, głowie, jak także innych obszarach ciała. W czasie mezoterapii igłowej do skóry podawane są substancje odżywcze, jak także nawilżające i regenerujące, co w znaczący sposób koryguje wygląd skóry, zmniejsza zmarszczki, jak też pozwala zwalczać inne niedoskonałości. Zabieg ten stosowany jest także w celu zahamowania wypadania włosów

Więcej: peeling kawitacyjny kraków.