Kalendarze książkowe ze zdjęciami – co warto wiedzieć?

Strategie marketingowe firm uwzględniają różne formy reklamy oraz promocji, między innymi gadżety reklamowe, czyli spersonalizowane upominki wręczane klientom oraz kontrahentom. Ich zadanie polega na promowaniu firmy, jak także utrwalaniupozytywnego wizerunku firmy. Pełnią więc bardzo ważną rolę marketingową.

Warto pamiętać natomiast, że nie każdy przedmiot nadaje się na gadżet reklamowy, ponieważ gadżet biznesowy powinien przede wszystkim odznaczać się wysoką użytecznością, jak również wysoką estetyką wykończenia. W związku z tym przedsiębiorcy coraz chętniej na gadżety reklamowe wybierają kalendarze książkowe na zamówienie, które są wykonywane przez profesjonalne firmy posiadające odpowiednie zaplecze.
Kalendarze książkowe – dlaczego warto zamówić?
Głównie kalendarz książkowy ze zdjęciami to jedna z najczęściej wybieranych form reklamy w marketingu bezpośrednim. Kalendarz książkowy to przede wszystkim praktyczny gadżet, który łączy w sobie jednocześnie funkcje terminarza, jak również notatnika, który pozwala na sporządzanie nawet dokładnych notatek, a przede wszystkim szczegółowe planowanie tygodnia czy miesiąca. Firmy oferujące kalendarze biznesowe w swoim asortymencie posiadają zarówno kalendarze dzienne, jak także tygodniowe dostępne w rozmaitych formatach. W związku z tym bez problemu zamówimy kalendarz dzienny w wersji kieszonkowej, który stanowi bardzo poręczny gadżet właściwie dla każdego. Jeżeli już więcej interesują nas kalendarze książkowe indywidualne, warto nawiązać współpracę z firmą, która oferuje zarówno projektowanie, jak również kompleksowe wykonawstwo kalendarzy biznesowych. Warto mieć na uwadze, że projekt kalendarza biznesowego musi być zgodny z wytycznymi zawartymi w księdze znaku, czyli wytycznymi dotyczącymi stosowania elementów identyfikacji wizualnej firmy, przede wszystkim logotypu, na materiałach promocyjnych, biurowych a także np na samochodach firmowych i odzieży firmowej. A przy tym zadbajmy też o wykończenie kalendarza reklamowego, a zatem zastosowanie dodatków takich jak przydatny uchwyt na długopis, klapka z magnesem służąca do zamykania, metalizowane elementy ozdobne na okładce, okucia czy zaokrąglone narożniki, które podnoszą atrakcyjność kalendarza.

Więcej: zobacz kalendarz książkowy ze zdjęciami